Polecane oferty kredytowe – zima 2014

Lato to okres, gdy większość banków „pracuje na pół gwizdka”, ale nie w tym roku! Obecnie obserwujemy więcej promocji kredytów gotówkowych i hipotecznych niż poprzednich miesiącach. Z faktu tego mogą cieszyć się nie tylko kredytobiorcy, ale także przedsiębiorcy i deweloperzy, pośrednio uzależnieni od dostępności kredytów na statystycznego Kowalskiego. Sprawdź, co banki proponują w tym miesiącu. Najciekawsze oferty wybrane z portalu Informacjakredytowa.com:

Kredyt Hipoteczny DOM

To kredyt hipoteczny w programie Mieszkanie Dla Młodych (MDM), oferowany przez PKO Bank Polski. Kredyt przeznaczony jest dla klientów do 35 roku życia, będących w związku małżeńskim lub singli oraz osób samotnie wychowujących dzieci. Warunkiem skorzystania z oferty jest brak posiadania mieszkania lub domu. Kredyt przeznaczyć można na zakup mieszkania o powierzchni użytkowej do 75 metrów kwadratowych (85 w przypadku rodzin posiadających trójkę dzieci) lub domu o powierzchni użytkowej do 100 metrów kwadratowych (110 metrów w przypadku nabywcy wychowującego trójkę dzieci). Nieruchomości musza być nabyte na rynku pierwotnym w Polsce. Atutem kredytu w PKO banku Polskim są atrakcyjne, negocjowane warunki, brak prowizji za wcześniejsza spłatę kredytu, finansowanie do 95% wartości nieruchomości na okres od 15 do 35 lat. Klienci, którzy często wyjeżdżają w wakacje mogą skorzystać z „wakacji kredytowych”, czyli zawiesić spłatę jednej raty. Oferta dostępna jest we wszystkich oddziałach PKO BP w Warszawie oraz u ekspertów finansowych Expander, Open Finance, a także w Domu Kredytowym Notus.

Kredyt mieszkaniowy bez prowizji

Kredyt mieszkaniowy z prowizją 0% to kredyt oferowany przez Santander Bank Polska. Oferta przeznaczona jest dla stałych oraz nowych klientów banku. Atutem jest szybka decyzja kredytowa, szeroki zakres kredytowania (kredyt przeznaczyć można na zakup domu jednorodzinnego na rynku pierwotnym lub wtórnym, zakup lokalu mieszkalnego, działki, nadbudowę lub przebudowę istniejącej nieruchomości, czy też remont lub jej modernizację). Procedura przyznania kredytu jest szybka i na jasnych zasadach; doradca bankowy bada zdolność kredytową. W przypadku stałych klientów Santander Bank (BZ WBK) wstępna decyzja podjęta zostaje w ciągu 15 minut na podstawie historii rachunku bankowego (wymagany kontakt z ekspertem bankowym). Natomiast pozostałe formalności załatwiane są podczas wizyty w wybranej placówce banku.

Tani kredyt gotówkowy

Tani kredyt gotówkowy to kampania Credit Agricole dla klientów indywidualnych, chcących zaciągnąć kredyt do 120 000 zł na dowolny cel. Atutem oferty jest brak wymogu zaświadczenia o zarobkach, niższa marża dla posiadaczy konta osobistego oraz fakt, że oprocentowanie RRSO jest odwrotnie proporcjonalne do kwoty kredytu (im wyższy kredyt, tym niższa marża). Do 30 września 2014 roku klienci Credit Agricole mogą skorzystać z super promocji i otrzymać 3% spłaty raty każdego miesiąca przez cały okres trwania kredytu. Wystarczy otworzyć konto osobiste i zasilać je stałymi wpływami (promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i stałych klientów). Więcej informacji uzyskać mogą Państwo w oddziałach Credit Agricole.

Zapraszamy
Eyefinity Warszawa