Kredyt samochodowy z promesą od Inbanku

Estoński bank zadebiutował w Polsce stosunkowo niedawno, a już cieszy się uznaniem. Propozycja dotycząca kredytu samochodowego jest bardzo atrakcyjna – bank oferuje kredyt online, bez zabezpieczeń (inne banki stosują przewłaszczenie, zastaw rejestrowy czy cesje z polisy ubezpieczenia), a teraz udziela też promesy, nawet jeśli nie wybraliśmy pojazdu.

Promesa Inbanku polega na zapewnieniu klienta o udzieleniu kredytu, po zbadaniu zdolności kredytowej i uzyskaniu pozytywnej decyzji banku oraz przekazaniu gotówki na zakup auta przez okres 7 dni od daty wydania promesy. Oznacza to, że klient najpierw wnioskuje o kredyt, uzyskuje zgodę banku i zapewnienie, że środki na wymarzone auto będą czekały na wypłatę przez określony czas, a dopiero potem rozgląda się za marką i modelem samochodu, który ostatecznie za pożyczone środki zakupi. Ma to znaczenie w sytuacji zakupu auta z drugiej ręki – będzie czas na szukanie, ale i sprawdzenie upatrzonego pojazdu. W takich sytuacjach pieniądze są potrzebne dość szybko, z uwagi na atrakcyjne warunki, korzystną cenę czy zmiany rynkowe. Jeśli nie mamy gotówki zapewne nasz samochód kupi ktoś, kto ma wystarczająco dużo pieniędzy i zapłaci „od ręki”. Dodatkową zaletą jest oszczędność czasu przy formalnościach – wszystko w Inbanku da się załatwić przez internet. Oprócz tego Inbank udostępnia prosty kalkulator kredytowy, dzięki któremu możemy poznać koszty takiego kredytu.

Na czym polega promesa?

Promesa polega na pisemnym obiecaniu udzielenia kredytu w wysokości o jaką wnioskował klient, bez zmiany decyzji banku przez ustalony w promesie czas. W Inbanku jest ona ważna 7 dni, udzielona jest bezpłatnie.

Pieniądze uzyskane w ramach kredytu mogą być wykorzystane nie tylko na zakup samochodu, ale również quada czy motocykla. Kwoty wahają się od 4000 zł do nawet 50000 zł, a okres spłaty wynosi maksymalnie 72 miesiące przy oprocentowaniu stałym 6,99% rocznie. To chyba jedna z bardziej atrakcyjnych ofert – niskie oprocentowanie jest charakterystyczne dla kredytów samochodowych, ale inne banki rekompensują je sobie zabezpieczeniami, z których Inbank zrezygnował. Wszelkie procedury ograniczono do minimum.

Kredyt mieszkaniowy nr 1SPRAWDŹ
+