Alior Bank wprowadza ułatwienia dla klientów z urządzeniami mobilnymi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Indywidualnych Alior Bank udostępnił nowe wersje aplikacji mobilnych na smartfony oraz specjalną wersję systemu bankowości internetowej dla tabletów. Wprowadzone zmiany umożliwiają m.in. stały dostęp do rachunków i lokat oraz możliwość wykonywania różnych typów przelewów.

Alior Bank wprowadza kolejne udogodnienie w bankowości mobilnej dla posiadaczy smartfonów z systemami iOS (iPhone) oraz udostępnia swoją bankowość dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Z myślą o użytkownikach tabletów przygotowano natomiast specjalną wersję systemu bankowości internetowej dopasowaną do tych urządzeń (https://m.aliorbank.pl/tablet/do/Login).

Każda z aplikacji została opracowana w sposób, który pozwala wykorzystać w pełni możliwości, jakie dają poszczególne urządzenia i systemy iOS oraz Android. Mobilny dostęp został skonfigurowany tak, by w jak najmniejszym stopniu obciążać łącze internetowe, a jednocześnie umożliwić dostęp do wielu funkcji, przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Dzięki aplikacjom mobilnym, klienci Alior Banku mogą w szybki i wygodny sposób skorzystać z najważniejszych funkcji konta, takich jak:

– informacja o saldach rachunku
– historia rachunku
– wykonanie przelewu krajowego i wewnętrznego
– doładowanie telefonu na kartę
– przegląd kart płatniczych
– spłata karty kredytowej
– obsługa posiadanych lokat

Nowe wersje aplikacji mobilnych Alior Banku zostały stworzone z myślą o współczesnych, wymagających użytkownikach i ich codziennych potrzebach, związanych z korzystaniem z usług bankowych. Oprócz pełnego dostępu do informacji o finansach (stan środków, historia operacji) aplikacja pozwala m.in. w szybki i łatwy sposób zrobić przelew wykorzystując prosty szablon.

Więcej informacji o aktualnej ofercie Alior banku znaleźć można tutaj:
http://www.informacjakredytowa.com/alior-bank/

PROMOCJA KREDYTU GOTÓWKOWEGO LUTY 2020SPRAWDŹ TERAZ